Neden OMN?

1) 7/24 işlem imkanı

Bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın olduğu her yerde sitenizi güncelleyebilirsiniz. Günün 24 saati sitenizle ilgili 500'den fazla işlem sadece bir internet kadar uzağınızda. 


2) Güvenli

Siteleriniz, çift firewall ile korunan Türkiye lokasyonlu sunucularımızda, periyodik olarak iki ayrı şekilde  backup (yedek) alınmaktadır. Şifreleriniz kriptolanarak veritabanına kayıt olduğu için biz dahil kimse görüntüleyemez.  Ayrıca kullanıcılarınız tarafından rahatsız edilmemeniz için sitenizde ki tüm formlarda güvenlik kelimesi uygulaması bulunmaktadır. Yüksek kapasiteli donanım ve 2003'den bu yana gelen tecrübemize güvenin.


3) Hızlı

Portalı satın almak ve aktivasyon sadece 10-30 dk arasında sürmektedir.  Bitmedi, satın altıktan sonra verdiğimiz hizmete artan hızla devam ediyoruz, gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyor, yeniliyor ve alt yapımızı bu doğrultuda güçlendiriyoruz. Türkiye lokasyonlu sunucularımızın internete çıkış hızı 1 Gbps.


4) Uygun Fiyat

Barındırdığı modülleri bir sitede toplamaya kalksanız binlerce TL ve en önemlisi çok uzun bir zamanı gözden çıkarmanız gerekirken, Omn Portal'ın fiyatı sadece 149.00 TL'dir. Üstelik 2. ve sonra ki siteleriniz için şartsız olarak 99.00 TL. Sonra ki yıllarda süre uzatımı için ödemeniz gereken tutar ise sadece 79.00 TL'dir. 


5) Kullanıcı Dostu

"Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı" sloganını prensip edinmiş ürünümüzün yönetici alanı siz değerli müşterilerimiz için sade, kullanımı son derece kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmıştır. Herşey kendi dilinizde, kolay ve saniyeler içerisinde yapılabilmektedir.

 

6) Kolay Ulaşılabilir

Dünyanın neresinde olursanız olun, internete bağlı bir bilgisayarla, haftanın 7 günü, günün 24 saati sitenizi güncelleyebilirsiniz. Hiç bir özel program kurmadan, herhangi bir internet tarayıcısı programı ile bunu yapabilirsiniz. (Firefox, Internet Explorer, Chrome, Netscape vb.)

 

7) Etkin Destek

Siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası en etkin desteği veriyoruz. Hiç bir ücret almadan sorduğunuz her soruya en ince ayrıntısına kadar yol göstererek yanıt veriyor ve bu konuda çok hassas davranıyoruz, gerektiğinde hiç bir ücret almadan bilgisayarınıza bağlanarak işleminizi biz gerçekleştiriyoruz. Her müşterimize ilk müşterimiz gibi davranmaktan haz alıyoruz. Bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Bize ulaşın.

 

8) Tamamen Değiştirilebilme

Sadece içerik eklemeyin, sitenizin görüntüsünü tekrar tekrar değiştirin, hiç bir bilgi silinmez. Bununla yetinmeyin, dış sitelerden aldığınız html kodlarını sitenize yerleştirin, uygulamalar kullanın, sitenizde güncel akış sağlayın.


9) İşlemi Kendi Kendine Yapabilme

Hiçbir kişi ya da araca bağlı bulunmadan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizi güncelleştirmek için her seferinde para harcamak zorunda değilsiniz.

 

10) Kazandıran

Sadece kendinize site yapmayın. Kendi imzanız ile başkalarına da site yapın. Bayi fiyatlarıyla aldığınızda, kendi imzanızı ve dns adreslerinizi kullanabilirsiniz.